Ми вам передзвонимо

Від мережі ресторанів самообслуговування CityBUFFET

Політики оплати і повернення

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ


Оплата готівкою при отриманні товару можлива за умови оформлення самовивозу або доставки по Одесі.

Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.


ОПЛАТА ПЛАТІЖНИМИ картами


Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. (Або довірена особа підприємства, в разі оплати товару корпоративної картою фірми)


НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЕЖ у компанії перевізника ЗА МІСЦЕМ ВИДАЧІ


Згідно тарифів перевізника "Нова Пошта"

Політики повернення товару

обмін / повернення товару протягом 14 днів

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна за адресою:

проспект Шевченка 4Е, 3-й поверх, CityBUFFET "Чердак'" c понеділка по п'ятницю з 10-00 до 18-00

 Телефон: +38 (068) 997 79 7ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НА ПЛАТІЖНУ КАРТКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 5-ТИ ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ НА ПОВЕРНЕННЯ


Повернення придбаних товарів в інтернет-магазині здійснюється у випадках і згідно умов, регламентованих «ЗАКОНОМ УКРАЇНИ ПРО ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ».

У разі повернення товару згідно Закону Вам необхідно зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті

При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів.

Якщо ви живете не в Одесі, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки, якщо причиною повернення є не якісний товар, вартість доставки сплачує компанія "FoodFabrika", в іншому випадку доставку сплачує замовник. Якщо у товару збережений товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого продукту, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.